کارمند خبر

ADS
نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ٢:٤۱ ‎ب.ظ

معاون امور مجلس رئیس جمهور تصمیم امروز هیئت دولت را درخصوص ساعت کار ادارات در ماه مبارک رمضان اعلام کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر لطف الله فروزنده در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت درجمع خبرنگاران افزود: ساعت کار ادارات در ماه مبارک رمضان از ساعت 9 تا 14.30 و در روزهای پس از شب قدر از ساعت 10 تا 14.30 خواهد بود که به همه دستگاه ها ابلاغ می شود.

وی همچنین با اشاره به تعامل خوب میان دولت و مجلس گفت: جلسه مشترکی با حضور وزرای اقتصادی و رؤسای کمیسیون های مجلس و اعضای هیأت رئیسه درحضور رئیس مجلس برگزار خواهد شد که در این جلسه برای حل و فصل مشکلات اقتصادی کشور راهکارهایی اتخاذ می شود.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ٩:۱٩ ‎ق.ظ

ه گزارش کارمندنیوز ، علی پورکاوه در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه سبد کالایی هر کارمند که به مناسبت ماه رمضان توزیع می‌شود، شامل اقلامی همچون مرغ، برنج، شکر و روغن است، گفت: این سبد شامل 20 کیلوگرم برنج، 10 کیلوگرم مرغ، 5 کیلوگرم شکر و 5 بطری روغن 900 گرمی مایع یا یک حلب 4.5 کیلویی روغن جامد است.

مدیرکل تامین و توزیع کالای وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: توزیع این سبد کالایی به تدریج از پنجشنبه هفته جاری آغاز می شود و تا هفته اول ماه مبارک رمضان، در اختیار تمامی کارمندان دولت قرار می‌گیرد.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ٩:۱۸ ‎ق.ظ

به گزارش واحد مرکزی خبر، این تفاهم نامه را کیارشی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش و حیدری مدیرعامل بانک ملی ایران در دومین روز بیست و نهمین اجلاس رؤسای آموزش و پرورش امضا کردند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در این باره گفت: این تسهیلات در بخش های وام های ضروری، خرید خودرو، جعاله مسکن و هزینه های درمانی به فرهنگیان ارائه خواهد شد.

کیارشی افزود: این تسهیلات در سال89 با اعتباری در حدود800 میلیارد تومان به فرهنگیان ارائه شد که این رقم امسال به1000میلیارد تومان افزایش یافت.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ٩:۱٧ ‎ق.ظ

به گزارش ایسنا، دکتر فرهاد دانشجو رییس دانشگاه آزاد اسلامی در اولین نشست کمیته مشاوران شاخه کارمندان با به رای گذاشتن موضوع تعطیلی روزهای پنج‌شنبه و نظرسنجی از کارمندان این موضوع را با ارائه چهار بسته اجرایی مورد تصویب قرار داد


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ٩:۱٦ ‎ق.ظ

عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان شوشتر با اعلام این خبر به ایلنا گفت: حدود ۵۰ نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی شهرستان شوشتر به نمایندگی از ۱۲ هزار بازنشسته این شهرستان در اعتراض به عدم افزایش حقوقشان بعد از گذشت چهار ماه از سال در مقابل کانون بازنشستگان این شهر تجمع کردند.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ٩:۱٤ ‎ق.ظ

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل، براساس قوانین صندوق تأمین‌اجتماعی، بیمه‌شدگان زنی که ظرف یک‌سال پیش از زایمان، حق‌بیمه 60 روز کار را به تأمین‌اجتماعی پرداخت کرده باشند، در مدت استراحت ایام بارداری به کار اشتغال نداشته، از کارفرما در مدت استراحت ایام بارداری مزد یا حقوق دریافت نکرده باشند، روز قبل از شروع استراحت، مشغول به کار بوده و یا در مرخصی استحقاقی باشند و زایمان مربوط به فرزند چهارم به بعد نباشد، مگر اینکه فرزندان قبلی به هر علتی از ردیف خارج شده باشند که در این صورت صرفاً بابت فرزند چهارم با احراز شرایط قانونی می‌توانند، کمک هزینه بارداری از اولین روز شروع استراحت دریافت کنند


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ٩:۱۳ ‎ق.ظ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهوری و تایید شورای عالی بیمه سلامت کشور و به استناد بند (هـ) ماده (38) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه-مصوب 1389- سقف تعرفه‌های خدمات تشخیصی و درمانی در بخش دولتی در سال 1391 را تعیین کرد.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ٩:۱٢ ‎ق.ظ

مدیر محترم سایت به شما التماس می کنم و شما را به مقدسات عالم قسم می دهم که متن این رنجنامه را به صورت ویژه و اختصاصی در سایتتان قرار داده و نیز بگوش مسئولین برسانید ....این رنجنامه را یکی از نیروهای شرکتی در سایتش قرار داده ولی حرف دل همه نیروهای شرکتیست مدیونید اگه رنجنامه را منتشر نکنید.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ٩:۱٠ ‎ق.ظ

ه گزارش خبرآنلاین، محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور امروز در دومین روز از بیست و نهمین اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور که امروز در سالن همایش های رازی برگزار شد، گفت: وقتی حواله ای دیر جابجا می شود، پول پرستان هجوم می آورند و قیمت ها را بالا می برند.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ٩:۱٠ ‎ق.ظ


 

 


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ٩:٠٩ ‎ق.ظ

ه گزارش خبرگزاری مهر ، حسن مسافری با اشاره به اینکه قرار داد بیمه مکمل درمان بازنشستگان ووظیفه بگیران مشترک صندوق بازنشستگی کشوری با شرکت بیمه ای آتیه سازان حافظ از اول تیرماه سال جاری منعقد شده است افزود: تمامی بازنشستگان وافراد تحت تکفل آنان و وظیفه بگیران در صورت داشتن دفترچه بیمه خدمات درمانی بعنوان بیمه شده اصلی و پرداخت حق بیمه علاوه بر بیمه پایه تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان این صندوق به مدت یکسال تا خردادماه سال 1392 می توانند از خدمات و مزایای بیمه تکمیل درمان برخوردار شوند.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ٩:٠٥ ‎ق.ظ

صرایران - متن زیر ، مناظره دو عضو کمیته حقیقت یاب حادثه کوی دانشگاه 88 است. در نخستین ساعات 25 خرداد 1388 و در بحبوحه حوادث بعد از انتخابات ، کوی دانشگاه تهران ، شاهد درگیری غم انگیزی بود که طی آن بسیاری مجروح شدند و آسیب های متعددی به کوی وارد شد. اینک بعد از گذشت بیش از سه سال ، هنوز افکار عمومی به دنبال چرایی حوادث آن شب و مجازات مجرمان آن است. نشریه اصولگرای پنجره ، در این باره ، دو عضو کمیته حقیقت یاب ، یکی از بسیج دانشجویی و دیگری از انجمن اسلامی وقت دانشگاه تهران را دعوت به گفت و گو کرده است. گفت و گویی که خیلی زود به مناظره ای البته ناتمام تبدیل شد. آنچه می خوانید ، نقل کامل این گفت و شنود از هفته نامه "پنجره" است: عصرایران - متن زیر ، مناظره دو عضو


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ۸:۱٧ ‎ق.ظ

کوروش پرند در گفتگو با مهر یکی از برنامه های اساسی دولت را پیگیری بحث اشتغال اعلام کرد و گفت: با توجه به نقش تاثیرگذار آموزش‌های فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال و در راستای برنامه دولت در این بخش، امسال آموزش‌های فنی و حرفه ای با تنوع و گستردگی بیشتری به اقشار مختلف جامعه ارائه می شود.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢۸, ۸:۱٥ ‎ق.ظ

عدام‌ قاتلان و متجاوزان هم که برای عبرت در ملاءعام صورت می‌گیرد، دیگر به تأتری خیابانی بدل که طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است. در چنین شرایطی مسؤولان و کارشناسان تلاش می‌کنند تا هر کدام برای این پدیده علتی پیدا کنند.

به گزارش فرارو؛ اگر تا چند سال پیش در مورد افزایش درگیری‌های خیابانی هشدار داده می‌شد، این روزها شدت گرفتن انواع خشونت و درگیری‌های عمدی مورد توجه قرار گرفته است. در کنار دلایل بسیاری که برای چرایی این اتفاق بیان می‌شود، یکی از رؤسای حوزه پیشگیری از جرم، شرایط اجتماعی، بیکاری، تورم، گرانی و نبود شادی و نشاط را مطرح می‌کند.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٧, ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ

ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لغو مصوبه کارمندان شرکتی توسط مجلس و مقاومت دولت در این باره گفت: اگر مصوبه ای از سوی مجلس لغو شد معنای آن این است که این مصوبه راه قانونی ندارد و وقتی راه ندارد ، برای اجرا کنندگان آن مشکل ایجاد می شود ، زیرا اگر رفتاری غیر قانونی انجام دهند ، فردا مورد سوال قرار می گیرند ؛ لغو چنین مصوباتی از اختیارات رییس مجلس است و وقتی از این اختیار استفاده کرد ، دولت موظف به تمکین است.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٧, ۱٠:۱٢ ‎ق.ظ

کارگروه کنترل بازار در جلسه بعدازظهر امروز خود اختصاص سبد کالایی ویژه ماه مبارک رمضان برای کارمندان را به صورت رایگان تصویب کرد


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٧, ۱٠:۱٠ ‎ق.ظ

سخنگوی شورای نگهبان با تأکید بر اینکه هنوز زمان مشخصی برای برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری دوره یازدهم تعیین نشده است، بیان کرد: احتمالاً انتخابات ریاست‌ جمهوری اواخر خرداد یا تیر ماه 92برگزار می‌شود


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٧, ۱٠:٠۸ ‎ق.ظ

مدیرکل تعاون‌ و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش اعلام کرد: بیمه طلایی بازنشستگان فرهنگی منتفی شده است.

فرشید سیاری در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: علیرغم تلاش‌هایی که آموزش و پرورش برای امضای تفاهم‌نامه و اجرای بیمه طلایی بازنشستگان فرهنگی انجام داد اما با برخی از دستگاه‌ها به تفاهم نرسیدیم لذا این بیمه منتفی ش


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٧, ٧:٥۸ ‎ق.ظ

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فعالیت صندوق حمایت از نویسندگان ، روزنامه نگاران و هنرمندان در دو تا سه سال اخیر رشد قابل توجهی داشته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر،سید محمد حسینی در حاشیه افتتاح ساختمان مرکزی صندوق حمایت از نویسندگان ، روزنامه نگاران و هنرمندان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما افزود: هم اکنون 31 هزار نفر را در پوشش تامین اجتماعی داریم که بیش از 14 هزار نفر از این تعداد پارسال بیمه شدند و این بی سابقه است


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٧, ٧:٥٢ ‎ق.ظ

با موافقت دولت، فوق العاده جذب اعضاى غیر هیئت علمى دانشگاه ها از اول تیرماه سالجاری از محل درآمدهای اختصاصی آنها و سایر منابع قابل پرداخت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی تصویب کرد؛ فوق العاده جذب اعضاى غیر هیئت علمى دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی و همچنین فوق العاده جذب اعضای غیر هیئت علمی ستادهای وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تاریخ 1/4/1391 از محل درآمدهای اختصاصی آنها و سایر منابع نیز قابل پرداخت است.

این مصوبه از سوی محمدرضا رحیمی؛ معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٧, ٧:٤٥ ‎ق.ظ

جمهوری اسلامی نوشت:

از زنجان خبر می‌رسد جاده زنجان - تهم - چورزق که با حضور رئیس‌جمهور به طور رسمی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت، هنوز دردست ساخت است. این جاده درحالی با حضور رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه افتتاح گردید که تنها چند کیلومتر جلوتر و همزمان با این افتتاح ماشین آلات راه سازی مشغول کار بودند.

به گزارش خبرنگار ستون جهت اطلاع نه تنها قسمتی از طرح افتتاح شده فاقد خط کشی می‌باشد بلکه علیرغم تاکید استاندار زنجان مبنی بر ایجاد پوشش مخابراتی در این محور، امکان ارتباط مخابراتی به هیچ وجه وجود ندارد که این موضوع رانندگان خودروهای عبوری را در صورت بروز حادثه با مشکلات فراوانی مواجه خواهد ساخت.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٧, ٧:٤٤ ‎ق.ظ

به گزارش ایسنا، حمیدرضا حاجی‌بابایی در حاشیه بیست و نهمین اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق کشور که در سالن‌ همایش‌های رازی در حال برگزاری است، گفت: حقوق معلمان و فرهنگیان امسال 15 درصد افزایش می‌یابد و به محض اعلام از سوی معاونت توسعه ریاست جمهوری، احکام حقوق جدید را صادر خواهیم کرد.

وی افزود: سال گذشته همه تلاش خود را برای انتقال دانش‌آموزان ابتدایی به نوبت صبح انجام دادیم و امسال تلاش خواهیم کرد تا مقطع راهنمایی را نیز به نوبت صبح منتقل کنیم.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٧, ٧:٤٢ ‎ق.ظ

توزیع مرغ گرم در واحد‌های صنفی منتخب و جایگاه‌های از پیش‌ تعین شده در استان فارس آغاز شده که در این جایگاه ها مرغ با نرخ هر کیلو چهار هزار و 700 تومان عرضه می‌شود.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٧, ٧:٤۱ ‎ق.ظ

به گزارش خبرگزاری مهر، شهربانو جعفری افزود: در جلسه‌ای که با حضور مدیران وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاری داشتیم، موارد جدیدی درباره اجرای قانون ارتقای بهره وری مصوب شد


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٧, ٧:۳٩ ‎ق.ظ

به گزارش کارمندنیوز به نقل از ایسنا، فرهاد دانشجو در حاشیه دومین نشست هم‌اندیشی با شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از مهر ماه تمام دانشجویان ورودی جدید از تخفیف 20 درصدی برخوردار می‌شوند، اظهار کرد: همچنین دانشجویان ورودی قدیم بسته به فاصله معدلشان از نمره 17 از تخفیف بهره‌مند خواهند شد.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٧, ٧:۳٥ ‎ق.ظ

 مهر: حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خود با خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره علت برخورد پلیس با هنرمندانی که با حجاب در جشنهای خارج از کشور حاضر می‌شوند اظهار داشت: تا حالا با کدام فرد باحجابی در خارج از کشور برخورد شده است. البته در این زمینه چند نفر ممنوع الخروج شده‌اند. این افراد برای شرکت در جشنی و به بهانه دریافت جایزه به خارج از کشور دعوت شده و در دام این افراد گرفتار شده بودند. این‌ها پس از گرفتن عکس از طعمه‌های خود آن‌ها را مجبور به کارهایی می‌کنند و بر اساس‌‌ همان عکس قربانی را شانتاژ کرده و به جایی می‌برند که نباید بروند. البته برخی از این افراد پس از بازگشت به ایران ممنوع الخروج شدند.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٦, ۱٠:٤۸ ‎ق.ظ

به گزارش کارمندنیوز ، احمد بزرگیان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که در سال گذشته 350 خدمت الکترونیکی در دستگاه‌های مختلف ارائه می‌شد، اظهار کردک برای سال 91، هدف‌گذاری کردیم که اصلاح فرایند انجام کار و الکترونیکی شدن 200 خدمت صورت بگیرد که در این راستا بر این امر به دستگاه‌های مختلف ابلاغ شده است.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٦, ۱٠:٤٧ ‎ق.ظ

یک معلول شاغل در نهاد ریاست جمهوری در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس گفت: من به مدت 7 سال در بخش مخابرات و بعد در بخش ارتباطات مردم به عنوان نیروی قراردادی مشغول به کار بوده و هستم اما تا کنون برای تغییر وضعیت به نیروی رسمی ساماندهی نشده‌ام و این در حالیست که اکثر قریب‌به‌اتفاق نیروهای شاغل در نهاد که از بستگان و نزدیکان مدیران و مسئولان نیز هستند با مجوز رئیس جمهور و بدون آزمون به عنوان نیروی رسمی ساماندهی شده‌اند.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٦, ۱٠:٤٤ ‎ق.ظ

همشهری نوشت: دختر جوانی دو سال قبل به ماموران خبر داد مورد آزار جنسی قرار گرفته ‌است. او به پلیس گفت: دو مرد من را به عنوان مسافر سوار ماشین کردند و بعد به بیابانی خلوت کشاندند. آنها به زور مرا مورد آزار قرار دادند و هرچه التماس کردم رهایم کنند توجهی نکردند.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٥, ٢:٤٦ ‎ب.ظ

دی ماه سال 90 بود که هیئت دولت افزایش حقوق کارمندان دولت در قالب "فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا برای مشاغل تخصصی" را با تبلیغات فراوان اعلام و موجی از خوشحالی را در بین شاغلان حاضر در مناطق محروم و مرزی ایجاد کرد


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٥, ٢:٤٥ ‎ب.ظ

به‌گزارش خبرگزاری خانه ملت٬ صبح امروز ( یکشنبه ۲۵ تیر) جمعی از مربیان مهدهای کودک سراسر کشور به علت نبود امنیت شغلی و اخراج از محل کار در مقابل درب مجلس تجمع کردند.

تجمع‌کنندگان با اعلام اینکه هم‌اکنون با اخراج از محل کار٬ مشکلات اقتصادیشان تشدید شده است٬ بر لزوم کمک و حمایت مجلس از این گروه تأکید کردند.

همچنین این گروه اعلام کردند که در هفته آینده با شروع علنی مجلس بار دیگر در مقابل نهاد قانونگذاری تجمع می‌کنند.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٥, ٢:٤٠ ‎ب.ظ

به گزارش کارمندنیوز، بخشی از متن بخشنامه معاونت اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص تعطیلات 2 هفته ای مراکز آموزشی این دانشگاه به شرح زیر است:

به واسطه ارزشگذاری به ایام ماه مبارک رمضان و برخورداری از معنویات عبادات خاص لیالی قدر و آرزوی توفیق طاعات و عبادات، همکاران خدوم این دانشگاه بنا به پیشنهاد معاونت اداری مالی و موافقت هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی و به منظور بهره مندی هر چه بیشتر کارکنان از ایام پر فیض و برکت ماه مبارک رمضان و لیالی قدر به موجب این بخشنامه تمام واحدهای دانشگاهی سراسر کشور را می توانند از تاریخ 18 مردادماه 91 لغایت پایان تعطیلات روز عید فطر سال 91 تعطیل اعلام کنند.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٥, ٢:٤٠ ‎ب.ظ

به گزارش کارمندنیوز، بخشی از متن بخشنامه معاونت اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص تعطیلات 2 هفته ای مراکز آموزشی این دانشگاه به شرح زیر است:

به واسطه ارزشگذاری به ایام ماه مبارک رمضان و برخورداری از معنویات عبادات خاص لیالی قدر و آرزوی توفیق طاعات و عبادات، همکاران خدوم این دانشگاه بنا به پیشنهاد معاونت اداری مالی و موافقت هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی و به منظور بهره مندی هر چه بیشتر کارکنان از ایام پر فیض و برکت ماه مبارک رمضان و لیالی قدر به موجب این بخشنامه تمام واحدهای دانشگاهی سراسر کشور را می توانند از تاریخ 18 مردادماه 91 لغایت پایان تعطیلات روز عید فطر سال 91 تعطیل اعلام کنند.


دسته بندی :

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٥, ٢:۳٩ ‎ب.ظ

به گزارش کارمندنیوز ،عبدالعلی تاجی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این‌که چگونگی تغییر ساعات اداری کارمندان در ماه رمضان هنوز مشخص نیست، اظهار کرد: اگر بنا باشد ساعات اداری در ایام ماه مبارک رمضان تغییر کند، توسط هیات دولت تا پایان هفته اعلام می‌شود.

وی درباره ساعات اضافه کاری کارمندان گفت‌: ساعات مربوط به اضافه‌کاری کاهش پیدا نکرده و طبق قانون دستگاه‌های اجرایی می‌توانند به ازای اضافه‌کار تا 50 درصد حقوق و مزایا را به تمام کارکنان خود اضافه‌کار بدهد.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٥, ٢:۳٧ ‎ب.ظ

به گزارش خبرگزاری مهر، مرادعلی میر اظهار داشت: فقط یارانه پردرآمدها در فاز دوم هدفمندی یارانه ها قطع می شود.

وی با بیان اینکه بر اساس قانون، هیچ یک از مردم از دریافت یارانه نقدی در فاز اول هدفمندی یارانه ها محروم نمی شوند، افزود: ‌تاکنون در 16 مرحله یارانه نقدی به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٥, ٢:۳٦ ‎ب.ظ

ه گزار ش خبرنگار پانا نیوز، با وجود آنکه از سال 1388 مطابق تصمیم هیات‌وزیران در ایام ماه رمضان کارهای دولتی با یکساعت کاهش از 9 صبح آغاز شده، ملاحظه می‌شود که امسال در کمتر از هفت روز تا آغاز ماه رمضان هنوز ساعت ادارای کارکنان دولت در پایتخت در این یک ماه نهایی و اعلام نشده است.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٥, ٢:۳٤ ‎ب.ظ

رئیس کانون بازنشستگان صندوق تأمین اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان 18 درصد افزایش یافت و از ماه آینده 100 هزار تومان علی‌رغم افزایش حقوق به حساب بازنشستگان تأمین اجتماعی واریز می‌شود.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٥, ٢:۳٢ ‎ب.ظ

به گزارش ایسنا، لیلا ارشد در "میزگرد بررسی آسیبهای اجتماعی زنان خیابانی" که با حضور حبیب الله مسعودی فرید ـ مدیرکل امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ـ و حسن موسوی چلک ـ رییس انجمن مددکاران اجتماعی ایران ـ به مناسبت هفته بهزیستی در ایسنا برگزاری شد، عنوان کرد: تاکنون با زن خیابانی مواجه نبوده‌ام که این کار خوشایندش باشد و با لذت آن را انجام دهد؛ اغلب آنها در سخت‌ترین شرایط ناچار به تن‌فروشی شده‌اند و همیشه از نظر اعتقادی و اخلاقی خود را گناهکار می‌دانند


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٥, ٢:۳۱ ‎ب.ظ

به گزارش خبرگزاری مهر، کوروش نادری اظهار کرد: طبق مصوبه سال پیش مجلس شورای اسلامی، سازمان تامین اجتماعی مکلف شد برای کسانی که مشاغل سخت و زیان آور دارند از جمله پرستاران هر سال خدمت را معادل یک سال و نیم محاسبه کند و این قانون به تایید شورای نگهبان نیز رسید.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٥, ٢:٢٩ ‎ب.ظ

سایت جام نیوز، بخشی از یک سند ویکی لیکس را به نقل از بی بی سی منتشر کرده است.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٤, ٢:۱۸ ‎ب.ظ

به گزارش فارس، علیرضا افشار عصر امروز در مراسم تجلیل از باغبانان (مادران) گلستان حجاب و عفاف به مناسبت ۲۱ تیر ماه روز عفاف و حجاب در بیت نماینده ولی فقیه در گیلان، رعایت حجاب و عفاف را یکی از آموزه‌های دینی و تکالیف شرعی برای صیانت از حریم خانواده و جامعه، محیط کار و غیره دانست و افزود: رعایت حجاب و عفاف یک هنجار عمومی است.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٤, ٢:۱٢ ‎ب.ظ

شبکه ایران نوشت:

اخیرا نامه ای از معاونت اداری مالی سازمان صدا و سیما، در میان کارکنان سازمان دست به دست می شود که درباره "ضرایب جذب و فوق العاده شغل مدیران" است


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٤, ٢:۱٢ ‎ب.ظ

دکتر حبیب الله مسعودی فرید در میزگرد "برسی آسیبهای اجتماعی پدیده زنان خیابانی" که با حضور حسن موسوی چلک ـ رییس انجمن مددکاران اجتماعی ایران ـ و لیلا ارشد ـ مددکار اجتماعی ـ به مناسبت هفته بهزیستی در محل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس آمارهای مراکز بازپروری سازمان بهزیستی 10 تا 12 درصد زنان خیابانی متاهل هستند و اغلب آنان در سنین ابتدای جوانی 20 تا 29 سال قرار دارند، البته آمار مراکز بازپروری سازمان بهزیستی با آمارهای جامعه متفاوت است.


دسته بندی : کارمند خبر

نویسنده : یک کارمند ۱۳٩۱/٤/٢٤, ٢:۱٢ ‎ب.ظ

دکتر حبیب الله مسعودی فرید در میزگرد "برسی آسیبهای اجتماعی پدیده زنان خیابانی" که با حضور حسن موسوی چلک ـ رییس انجمن مددکاران اجتماعی ایران ـ و لیلا ارشد ـ مددکار اجتماعی ـ به مناسبت هفته بهزیستی در محل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس آمارهای مراکز بازپروری سازمان بهزیستی 10 تا 12 درصد زنان خیابانی متاهل هستند و اغلب آنان در سنین ابتدای جوانی 20 تا 29 سال قرار دارند، البته آمار مراکز بازپروری سازمان بهزیستی با آمارهای جامعه متفاوت است.


دسته بندی :


موضوعات
» آموزش و پرورش (۱)
» ابلاغی بخشنامه ای (۱)
» اپراتور سوم (۱)
» احمدی‌نژاد (۱)
» احمدی نژاد (۱)
» استاندار کرمان (۱)
» استخدام (٢٤)
» استخدام پرستار (۳)
» استخدام در ایرانسل (۱)
» استعفای بهمنی (۱)
» استیضاح (۱)
» استیضاح وزیر (۱)
» اضافه کاری (۱)
» افتتاح (۱)
» افزایش ‌یارانه‌ها (۱)
» افزایش حق مسکن (۱)
» انتخابات (٢)
» انتصاب (۱)
» انتقام (۱)
» اوج وجدان کاری! (عکس) (۱)
» بادامچیان ؛ (۱)
» بازار مسکن (۱)
» بازنشستگان (٩)
» بازنشستگی (٢)
» بانک ایران زمین (۱)
» بخشنامه بودجه (۱)
» بخشنامه تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به قراردادی+ (تص (۱)
» بخشنامه دستمزد 91 (۱)
» بدهی دولت (۱)
» برقراری رابطه با آمریکا (۱)
» بقایی (۱)
» بودجه (۱)
» بورس (۳)
» بورس کالا (۱)
» پرداخت یارانه ها (۱)
» پرسپولیس (٢)
» پیامک (۱)
» پیمانکاری (۱)
» تامین اجتماعی (۱)
» تاکید مجدد هاشمی برمذاکره؛ (۱)
» تبدیل وضعیت شغلی 952 نفر از نیروهای پیمانکاری (۳)
» تجمع کارکنان (۱)
» تصمیم جدی مجلس (۱)
» تصویر (٢)
» تعویق دو روزه در واریز یارانه‌ نقدی فروردین (۱)
» تورم (۳)
» تکلیف قانون تعرفه خدمات پرستاری تا 19 فروردین مشخص (۱)
» جمهور جدید سنگال (۱)
» جنتی (۱)
» چه کسی پیگیر ریاست خاوری بود؟/ رازهای اختلاس سه هز (۱)
» حق عائله‌مندی (۱)
» حقوق (٦)
» حقوق در سال ۹۱ (۱)
» حقوق کارمندان (۱)
» خاتمی (۱)
» خاوری (۱)
» خباز: (۱)
» خبرخوش برای کارکنان شرکتی (۱)
» خصوصی سازی؛ (۱)
» خوش امد گویی (۱)
» دانش نامه (۱)
» دعوت به همکاری (٢)
» دعوت به همکاری: (٢)
» دور کاری (۱)
» دیدنی های (۱)
» دیوان عدالت (۱)
» ذوب آهن (۱)
» رئیس جمهور (۱)
» رهبر معظم انقلاب (۱)
» روستایی زیبا (۱)
» رییس سندیکای جایگاه‌داران بنزین: (۱)
» زن بی‌خـــانه (۱)
» سؤال از رئیس‌جمهور (۱)
» ساختار تشکیلاتی (۱)
» ساختمان پزشکان (۱)
» سبد کالای (۱)
» سهام عدالت؛ (۱)
» سکه (٢)
» سکه بخریم یا نخریم؟ (۱)
» شاعر آلمانی (۱)
» شرکتی (۱)
» شلیک شدید (۱)
» شیر در تهران کیسه‌ای 1250 تومان/ مرغ ۵۵۰۰ تومان! (۳)
» طنز (۳)
» علی لاریجانی: افزایش یارانه نقدی توفان تورمی به دن (۱)
» عکس (٢)
» عکس: نماز جماعت رجایی به امامت خاتمی (۱)
» غنی‌سازی (۱)
» فاز دوم هدفمندی‌ (۱)
» فساد بزرگ مالی (۱)
» فوق العاده بهره وری (۱)
» قانون کار (۱)
» قراردادموقت (۳)
» قیمت انواع سکه تنزل کرد (۱)
» گهی استخدام اعضای هیات علمی (۱)
» لاریجانی (٢)
» مادر شهید (۱)
» مجلس (۱)
» مدرک جعلی (۱)
» مرتضوی (۱)
» مسکن مهر در (۱)
» مشاغل حاکمیتی (۱)
» مطالبات بازنشستگان کشوری (۱)
» مطهری (٢)
» معافیت مالیات حقوق در سال ۹۱ (٩)
» معلم کارمند نیست (٢)
» ناو هواپیمابر (۱)
» نتایج استخدامی (۱)
» نخبگان (۱)
» نصب عکس مرتضوی در بیمارستان میلاد (۱)
» نیروی شرکتی (٤)
» هاشمی رفسنجانی (۱)
» هدفمندی یارانه (٢)
» هلال احمر (۱)
» همکاران خانم (۱)
» هواپیما (۱)
» واگذاری نیروگاهها (۱)
» ورزش و جوانان (۱)
» کارمند خبر (٥٩٥)
» کارمند نیوز (۱)
» کارمندان استانداری تهران از اردیبهشت لباس فرم به ت (۱)
» کاریکاتور (۱)
» کاهش دریافتی (۱)
» کهریزک" (۱)
» یارانه (٤)
» یارانه نقدی فروردین (۱)

نویسندگان

یک کارمند

آمار بازدید